• Jaguar F-PACE

    Elektryzujący SUV o dynamicznych osiągach Jaguara łączy sportowe prowadzenie i spektakularny wygląd z codzienną praktycznością.

  • JAGUAR E‑PACE

    Nowy E-PACE jest pierwszym kompaktowym SUV-em marki Jaguar. Reprezentuje unikalne połączenie wyglądu, zwinności i dynamiki jazdy.

  • Jaguar I-PACE

    Pierwszy w pełni elektryczny samochód w gamie modelowej.

  • Jaguar F-TYPE

    F-Type to prawdziwy sportowy samochód. Kolejna wersja zachowuje niepowtarzalny wygląd, niezapomniane uczucia z jazdy i niepowtarzalne osiągi czyli wszystkie cechy Jaguara.

  • Jaguar XE

    Najbardziej zaawansowany technologicznie, ekonomiczny i wyrafinowany sportowy sedan w historii marki Jaguar..

  • Jaguar XF

    Śmiała linia nowego modelu XF zdecydowanie wyróżnia go z tłumu. Oferująca niedoścignione połączenie wyczucia układu kierowniczego, komfortu jazdy, wyrafinowania i osiągów luksusowa limuzyna jest równie ekscytująca, co oszczędna.

  • Jaguar XJ

    Niezwykły design i najwyższa technologia. XJ jest modelem ustanawiającym nowy standard w swojej klasie.

  • Jaguar XE

  • Jaguar XF

  • Jaguar XJ

Mechanik poszukiwany

Dołącz do zespołu Serwisu Mechanicznego w R. Karlik w Baranowie – firmie, która łączy prestiż marki Jaguar Land Rover z ugruntowaną pozycją na rynku.
Jeżeli po mistrzowsku naprawiasz i montujesz zespoły samochodowe, jesteś pasjonatem motoryzacji i chcesz kontynuować swoją pracę zawodową w marce Premium, mamy dla Ciebie idealną pracę.

Autoryzowany Dealer marki Jaguar Land Rover, który obecnie do swojego Zespołu zlokalizowanego w Baranowie koło Poznania poszukuje osoby na stanowisko:

Mechanik

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie napraw mechanicznych samochodów osobowych
  • diagnozowanie napraw mechanicznych,
  • wykonywanie przeglądów okresowych,
  • obsługa testera diagnostycznego,
Wymagamy:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika samochodowego
  • zaangażowanie i chęć rozwoju, własna motywacja do rozwiązywania problemów
  • język angielski lub niemiecki będzie dodatkowym atutem (dokumentacja techniczna tylko w języku obcym: angielski, niemiecki, francuski)
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • standardy pracy na najwyższym poziomie
  • pracę w miłej atmosferze w ambitnym i wspierającym się zespole
  • zdobywanie specjalistycznych kwalifikacji dzięki cyklicznym szkoleniom
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne oraz ubezpieczenie grupowe dla Pracownika i rodziny na preferencyjnych warunkach
  • kartę Multisport na preferencyjnych warunkach

Aplikację prosimy wysyłać na adres: e-mail: rkarlikpraca@karlik.poznan.pl

Kandydatów prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę dla R. Karlik Spółka komandytowa przy ul. Kaliskiej 24 w Poznaniu na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”

Jeśli chcesz, aby po zakończeniu rekrutacji Twoje CV pozostało w bazie danych kandydatów do pracy R. Karlik Spółka komandytowa w celu wykorzystania go w przyszłości, zamieść w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższą zgodę:

„Wyrażam zgodę dla R. Karlik Spółka komandytowa na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji również przyszłych procesów rekrutacji.”

W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania zgody. Jednocześnie informujemy, iż odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE, informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest R. Karlik Spółka komandytowa w Poznaniu przy ul. Kaliskiej 24 dostępna pod danymi kontaktowymi (e-mail: rkarlikpraca@karlik.poznan.pl tel.: 61 873 79 90).
Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, który jest dostępny pod adresem e-mail:
iodo.kontakt@karlik.poznan.pl

Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie przepisów prawa pracy oraz Twojej zgody, której nam udzielasz w związku z rekrutacją i komunikacją pomiędzy nami a Tobą, przez okres niezbędny do zakończenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż do momentu cofnięcia zgody, której nam udzielasz. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępniane podmiotom współpracującym z nami przy realizacji powyższego celu oraz uprawnionym organom państwowym. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego, oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie jednak bez wpływu na okres przed jej cofnięciem. Na podstawie Twoich danych nie podejmujemy automatycznych decyzji ani profilowania. Podanie danych wynika z przepisów prawa pracy a w zakresie zgody jest dobrowolne. Brak ich podania uniemożliwi nam realizowanie ww. celu.

  • 1

    R.KARLIK AUTORYZOWANY DILER JAGUAR

    ul. Poznańska 30
    62-081 Baranowo k/Poznania
    Jak dojechać?

    Usługi

    • Salon
    • Serwis
    • Serwis blacharsko - lakierniczy
    • Sprzedaż części

    Godziny otwarcia

    Pon - Pt: 08:00 - 18:00
    Sob: 09:00 - 14:00

R.KARLIK

Telefon: +48 61 652 50 60
jaguar@karlik.poznan.pl

Poniedziałek - piątek: 08:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 14:00