I‑PACE

Przedstawiamy pierwszego, całkowicie elektrycznego SUV-a marki Jaguar.

JAGUAR I-PACE

Każdy Jaguar prowadzi się jak żaden inny samochód na drodze. Układ napędowy z silnikiem elektrycznym tego nie zmieni. Zbudowany od podstaw nowy Jaguar I-PACE jest pojazdem całkowicie elektrycznym (BEV). Porywający wygląd i perfekcyjne prowadzenie, Jaguar I-PACE to najnowocześniejszy na świecie pięciomiejscowy samochód sportowy

KONFIGURATOR

i-pace
I-PACE

ELEKTRYZUJĄCE OSIĄGI

I-PACE to przede wszystkim Jaguar - prawdziwy samochód skupiony na kierowcy. Jego silniki elektryczne i niemal idealny rozkład masy zapewniają 700 Nm momentu obrotowego i sprawność samochodu sportowego.

I-PACE

PŁYNNE LINIE

Wyposażony w elegancką, wysoce aerodynamiczną konstrukcję nadwozia z niskim współczynnikiem oporu powietrza, I-PACE został stworzony, aby zapewnić najlepszą wydajność przez perfekcyjne przecinanie powietrza dla maksymalizując zasięg i stabilność. I-PACE oferuje zapierające dech w piersiach wrażenia pod każdym względem dzięki płynnej linii nadwozia, efektownemu przetłoczeniu na masce i charakterystycznym tylnym nadkolom.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
I-PACE wnętrze

WEWNĘTRZNY SPOKÓJ

I-PACE płynnie integruje technologię i obfitą przestrzeń. Design wnętrza jest czysty i uporządkowany, a jednocześnie nowoczesny. Charakter elektrycznego układu napędowego zapewnia dodatkową przestrzeń, zapewniając większą swobodę w celu maksymalizacji komfortu zapewnianego podczas podróży we wnętrzu I-PACE.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
I-PACE

ZAWSZE NA BIEŻĄCO

System infotainment Jaguara I-PACEn nowoczesny Touch Pro Duo ułatwia sterowanie wszystkimi technologiami samochodu. Funkcja Wi-Fi 4G jest standardem, a wiele funkcji łączności - w tym Apple CarPlay® i Android Auto™ - oznacza, że ​​łatwo jest pozostać w kontakcie ze światem cyfrowym.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ