Nasz zespół

Nasz zespół

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani pracownicy, którzy wychodzą na przeciw oczekiwaniom Klientów. Przywiązują szczególną uwagę do obsługi Klienta, która zawsze jest na wysokim i profesjonalnym poziomie. Ponadto nasi pracownicy zapewnią Ci poczucie, że Twoje życzenia są traktowane indywidualnie, tak żebyś mógł poczuć się wyjątkowo.

Team Member

Dawid Jakubowski

Dyrektor Handlowy marki
Jaguar Land Rover

Telefon
+48 61 652 50 60
Kom
+48 662 146 200
Fax
+48 61 640 71 20
E-mail
d.jakubowski@karlik.poznan.pl
Team Member

Paulina Bielawiec

Asystentka Dyrektora Handlowego

Telefon
+48 61 652 50 60
Kom
+48 600 882 405
Fax
+48 61 640 71 20
E-mail
p.bielawiec@karlik.poznan.pl
Team Member

Wojciech Baranowski

Fleet&Business Manager

Telefon
+48 61 652 50 60
Kom
+48 606 369 612
E-mail
w.baranowski@karlik.poznan.pl

Team Member

Jakub Olszak

Doradca Handlowy

Telefon
+48 61 652 50 60
Kom
+48 662 146 900
E-mail
j.olszak@karlik.poznan.pl
Team Member

Sylwia Skorupińska

Marketing Manager

Telefon
+48 668 006 631
E-mail
s.skorupinska@karlik.poznan.pl

Team Member

Agata Pawlak

Sekretarka

Telefon
+48 61 652 50 60
Kom
+48 532 575 056
E-mail
a.pawlak@karlik.poznan.pl
Team Member

Krzysztof Konieczny

Kierownik Serwisu

Telefon
+48 61 640 71 41
Kom
+48 662 146 800
Fax
+48 61 640 70 20
E-mail
k.konieczny@karlik.poznan.pl
Team Member

Michał Szczepaniak

Doradca Serwisowy

Telefon
+48 61 640 71 40
Kom
+48 532 575 028
E-mail
m.szczepaniak@karlik.poznan.pl

Team Member

Izabela Syrysko

Asystentka Działu Serwisu

Telefon
+48 61 640 71 41
Kom
+48 532 576 217
E-mail
i.syrysko@karlik.poznan.pl

Team Member

Tomasz Snadny

Specjalista ds. Części Zamiennych

Telefon
+48 61 640 71 42
E-mail
czescijlr@karlik.poznan.pl


Team Member

Przemysław Gadaliński

Kierownik Blacharni-Lakierni

Telefon
+48 61 895 81 06
Kom
+48 604 409 479
E-mail
p.gadalinski@karlik.poznan.pl

Team Member

Karol Krugiołka

Doradca ds. Blacharsko-Lakierniczych

Telefon
+48 61 895 81 09
Kom
+48 606 603 190
E-mail
k.krugiolka@karlik.poznan.pl